wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

   Hurtplus.pl powstało z myślą o wygodzie i większych możliwościach naszych Klientów. Na bazie kilkunastu lat doświadczeń w sprzedaży hurtowej produktów FMCG postanowiliśmy stworzyć sklep internetowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroki asortyment produktów z branży spożywczej.

Cały czas rozszerzamy asortyment i będziemy wdzięczni za każdą przesłaną sugestię.

Sklep internetowy Hurtplus.pl powstał w Lutym 2016 i należy do firmy "ZAS-POL"

Firma „ZAS-POL” została zarejestrowana 24 Kwietnia 1994 roku. Założycielami firmy są Alina i Zygmunt Sperzyńscy, którzy już wcześniej zajmowali się handlem wyrobami tytoniowymi, jednak w innych regionach kraju.
 
Pierwszy punkt sprzedaży został otwarty w kwietniu 1994 roku w Poznaniu na nieistniejącej już giełdzie Wilmarkt. W listopadzie powstał kolejny punkt sprzedaży, także w Poznaniu tym razem na terenie Wielkopolskiej Gildii Rolno Spożywczej.
Na chwilę obecną posiadamy 5 oddziałów zlokalizowanych w trzech miastach: Poznań (3), Piła i otwarty we Wrześniu 2016 r. punkt w Zielone Górze.
 
Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów i artykułów tytoniowych najważniejszych producentów.
Obecny skład portfela produktów firmy różni się znacznie od jego pierwotnego wyglądu. Począwszy od roku 1994 zakres produktowy dopasowywany był do potrzeb nabywców ich oczekiwań a także do trendów panujących na rynku. Od 2008 roku oferta została poszerzona o artykuły spożywcze (kawy, batony, gumy, cukierki, itp.)

 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu