wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Nasze hity
Wafle Loacker Vanilla 175g

Wafle Loacker Vanilla 175g8,99 zł brutto8,56 zł netto

Baton Papita Carnival Strawberry 36g

Baton Papita Carnival Strawberry 36g1,99 zł brutto1,90 zł netto

Kakao MixFix Kruger Duża Paka 400g

Kakao MixFix Kruger Duża Paka 400g11,89 zł brutto9,67 zł netto

Cukierki Czekoladowe Vodka 1,3kg Panda

Cukierki Czekoladowe Vodka 1,3kg Panda85,99 zł brutto69,91 zł netto

O firmie

   Hurtplus.pl powstało z myślą o wygodzie i większych możliwościach naszych Klientów. Na bazie kilkunastu lat doświadczeń w sprzedaży hurtowej produktów FMCG postanowiliśmy stworzyć sklep internetowy. Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroki asortyment produktów z branży spożywczej.

Cały czas rozszerzamy asortyment i będziemy wdzięczni za każdą przesłaną sugestię.

Sklep internetowy Hurtplus.pl powstał w Lutym 2016 i należy do firmy "ZAS-POL"

Firma „ZAS-POL” została zarejestrowana 24 Kwietnia 1994 roku. Założycielami firmy są Alina i Zygmunt Sperzyńscy, którzy już wcześniej zajmowali się handlem wyrobami tytoniowymi, jednak w innych regionach kraju.
 
Pierwszy punkt sprzedaży został otwarty w kwietniu 1994 roku w Poznaniu na nieistniejącej już giełdzie Wilmarkt. W listopadzie powstał kolejny punkt sprzedaży, także w Poznaniu tym razem na terenie Wielkopolskiej Gildii Rolno Spożywczej.
Na chwilę obecną posiadamy 5 oddziałów zlokalizowanych w trzech miastach: Poznań (3), Piła i otwarty we Wrześniu 2016 r. punkt w Zielone Górze.
 
Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów i artykułów tytoniowych najważniejszych producentów.
Obecny skład portfela produktów firmy różni się znacznie od jego pierwotnego wyglądu. Począwszy od roku 1994 zakres produktowy dopasowywany był do potrzeb nabywców ich oczekiwań a także do trendów panujących na rynku. Od 2008 roku oferta została poszerzona o artykuły spożywcze (kawy, batony, gumy, cukierki, itp.)

 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu